Miniworkshop v Brně


Pracovna / Středa, 28 března, 2012
V dubnu vám drahý Maglaizíček odcestuje do Brna, sice jen na chvilinku, přesto by vám rádo o tom řeklo. Možná byste chtěli dojít tam, kam cíleně míří, i vy. Je to již pár dnů, kdy za mnou přišla tetka Temnářka a optala se, zda bych 11. dubna neměla čas. Čas byl, peníze pravděpodobně také, tak proč ne. Nebyla by to Temní, aby nebyla akční a nevymýšlela mezi psaním Vílích kruhů (VéKá(Véček)) a poctivým chozením do školy ještě další ptákoviny.

Naplánovala totiž s Mílou Lincem menší workshop pro ty, kteří rádi fantasy literaturu. Hlavně ji rádi propagují svým psaním. A co bych tu o tom kvákala? Nechám promluvit odborníky a pořadatele:
Jedná se o oficiální pozvánku od Míly Lince:
Milí psavci a autoři,
literárních workshopů je plno, ale přesto máme pocit, že by jich mohlo být povícero. Zároveň často slýcháme stesky Brňanů, že většina akcí se děje v Praze (případně jinde, ale stále od moravské metropole příliš daleko), a tak jsme dali hlavy dohromady a připravili na 11.4.2012 setkání pro všechny, kteří by se rádi něco o psaní dozvěděli, získali nějaké nové informace nebo prostě jen chtěli najít spřízněné duše, s nimiž mohou své psaní probrat. První brněnský miniworkshop se bude konat v čajovně Chajovna (Dominikánské náměstí 6/7, Brno) od 17:00. Takže (nejen) Brňáci – pokud máte chuť a píšete a chcete se setkat s bandou podobně smýšlejícího člověčenstva, hlaste se na emailu terezamatouskova@post.cz nebo roggeveev@seznam.cz. Info získáte i na fesjbukovské stránce http://www.facebook.com/fb.terezamatouskova.
Hostem bude i známý spisovatel Martin D. Antonín, který se rád podělí o „tajemství“, jak se stát úspěšným autorem. Setkání je zdarma (ale aby nás v čajovně měli rádi i nadále, pamatujte na známé přísloví „bez peněz do hospody nelez“ ).
Já nemám co dodat, snad jen že jste srdečně zváni. Pokud někdo pojedete z Ostravy do Brna, dejte vědět. Svezeme se spolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *