Jak se stát Cyprealistou či Cyprealistologem?


Cyprealismus / Čtvrtek, 12 ledna, 2012
Nedávno jsem objevila e-mail psaný přes funkci Zpráva autorovi, kdy mi psala nějaká dívka, že by se ráda přidala k Cyprealistům nebo Cyprealistologům, ale neví jak, a Žárovcežel nepřipojila ke své zprávě kontakt, takže mne napadalo vytvořit tento článek, abych předešla dalším podobným zprávám.

Jak se stát Cyprealistou či Cyprealistologem? Toť otázka. Lze na ni odpovědět? Správný Cyprealista by odpověděl, že je to relativní. Ovšem já se vám pokusím vyložit ten složitý proces, kterým musí člověk projít, aby se stal Cyprealistou nebo Cyprealistologem. Předem vás musím upozornit, že je velice komplikovaný a drtivá většina odvážných, kterých byla drtivá menšina, vzdali proceduru již v samém počátku, když se dozvěděli, co všechno musí učinit. Sami současní Ocipu, kteří úspěšně TĚSNĚ absolvovali tyto zkoušky při své vysoké inteligenci s neměřitelným IQ, komentovali věc takto: „Šmažárovko, to byla fuška!“
Nu, měli bychom se nyní pustit do toho a pokusit se vám vyložit složitost procesu transformace člověka v Cyprealistu nebo Cyprealistologa. Vím, nebude to lehké, ba dokonce to bude těžké, ale já se o to přesto pokusím a budu se vám snažit to vysvětlit tak, aby to pochopil i Lister.
Je nutná naprostá a úplná koncentrace všech vašich šedých buněk mozkových, páč první úkol je projít testem inteligence. Možná se vám to bude zdát primitivní, že nejtěžší test inteligence na světě bude obsahovat jednu jedinou otázku, ale právě v tom je ta fikanost.
Otázka zní: Přeložte tuto větu do češtiny: Gndsfjvhz fjh ivgiur n oirztrnhdiuz oivnbfete ozzhbvmd torhcíčác kj!
Kromě testu inteligence se Cyprealisté, a Ocipu zvlášť, musí přesvědčit i o vaší zdatnosti. Opět se vám může zdát, že zdatnostní test bude poněkud pro slabomyslné, ovšem i zde je záludnost právě v jeho jednoduchosti.
Úkol zní: Vytvořit cyprealistické dílo. Báseň minimálně o dvou slokách, přitom jedna sloka musí mít minimálně 4 verše. Povídka by měla být delší než jedna normostrana, cyprealistické fotografie by měly být minimálně dvě, malířské dílo minimálně na A4 (minimalismus si můžete dovolit pouze jakožto mazácký Cyprealista) a sochařské dílo či jiné výše nejmenované již normy nevyžaduje.
Blížíme se k poslednímu a nejdůležitějšímu testu. Zde vrcholí vaše snažení o post Cyprealisty a zde také mnozí narazí. Můžete být prudce inteligentní a dosahovat podprůměrného inteligenčního kvocinetu 135, můžete být zdatnými umělci, avšak na testu zručnosti můžete velice snadno pohořet. Opět se jedná o nečekaně těžký test, i když může vypadat banálně.
Test zručnosti spočívá v: Napište sem do komentářů, mi na mail, na FB stránku Cyprealisté své jméno, popřípadně uměleckou jméno, pod kterým byste eventuelně mohli vystupovat jakožto Cyprealisté, věk, přiložte vypracované zadání přijímacího testu a ještě dodejte na sebe kontakt v podobě e-mailu či adresy vašeho blogu.
Asi si nyní říkáte, že jsem psala jen o zkoušce na Cyprealistu, avšak i pro zájemce o post Cyprealistologa se musíte ucházet stejně, poněvadž pouze Cyprealista s pěti cyprealistickými díly na kontě se může stát cyprealistickým badatelem.

7 Replies to “Jak se stát Cyprealistou či Cyprealistologem?”

  1. Inu, vskutku úkol hodný génia, který jen tak někdo nezvládne, hm hm! Však bojím se, že jsem příliš hamižná. Co mi přinese býti Cyprealistou? 8-)  :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *