Jsem ouředně uznaným snílkem!


Bláznův život / Pondělí, 21 února, 2011
Jsem šťastná jako blecha, poněvadž jsem se stala ouředně uznaným snílkem! Což znamená, že jsem právoplatným členem Klubu snílků.
To je tak skvělý pocit! Jsem moc ráda za to, že jsem byla přijata. Nejvíc mne asi překvapilo, že Dar už na můj blog delší dobu chodí. Na to jsem valila bulvy jak něco. Tak já mám takového VIP návštěvníka a on ani nezanechá zprávu, že tu byl. Rozhodně mne to velmi potěšilo a stále těší, že jsem si získala takovouto „celebritu“ jako občasného návštěvníka. Samozřejmě, že jsem ráda i za Vás, ale myslím, že byste z toho byli stejně paf, jako byste se dozvěděli, že k Vám na blog chodí Ozzy Osbourne. No z toho bych byla vedle i já, jelikož Ozzy není jen Ozzákův vzor, ale částečně i mým.

Asi před dvěma dny jsem přestala pravidelně navštěvovat stránku Klubu snílků, protože jsem si řekla, že asi nikoho nepřijali, protože Vzducholoď nevyplula včas. A jaké bylo mé překvapení, když jsem kolem osmé otevřela svůj e-mail. Tam bylo napsáno:
Zdarec
Gratuluji, byli jste přijati do klubu snílků. Hodně zdaru při snění.
Destinaetus, www.libere.blog.cz
Začala jsem skákat po pokoji a ječet. Moc jsem se tam chtěla dostat a ani jsem to sem nepsala, abych to nezakřikla. To je tak krásně povznášející pocit, říci o sobě „Jsem v Klubu snílků“
Nyní děkuji všemu, co zapříčinilo to, že jsem byla přijata. Děkuji těm, kteří mne přijímali, že se rozhodli v můj prospěch, neodvažuji si říci, že to byl,o v jejich prospěch. Děkuji Zákonu přitažlivosti, že funguje tak spolehlivě. A děkuji také té síle, která mne dokopala k tomu, abych se přihlásila. Plus bych ještě dodala velký dík tomu nutkání, které mne donutilo debordelizovat (to slovo se mi děsně líbí) celý blog.
Ještě jednou všem a všemu děkuji, že se mi tato možnost naskytla. Tak jako Švejk byl ouředně uznanej blb, tak já jsem ouředně uznaný snílek 😀 Proč mám ten pocit, že jsem touhle větou nyní degradovala Klub snílků?
Vaše Maglaiz
Libere - Klub snílků
P.S. Waltr, Kunhuta a ani Pepa z toho moc nejsou nadšení a já netuším proč. Chápete to někdo? I když také děkují, že jsem byla přijata, přesto začali mrmlat něco o tom, že budu blogový snob. Nevím, ale nepřipadá mi, že bych se nějak změnila k horšímu.

8 Replies to “Jsem ouředně uznaným snílkem!”

  1. Taky bych byla z Ozzyho paf, a to no ani nemám ráda :D.
    Zrovna nedávno jsem taky začala přemýšlet, že bych se tam přihlásila… Každopádně, tobě gratuluji k příjetí :).

  2. [3]: ne, nemohla a to ne proto, že jsem zlá, ale proto, že jsi ignorovala mé přání, že chci, aby se tyto hlouposti objevovaly pouze v článku "Reklamy a pozvánky sem!!" Proč musí existovat takoví ignoranti, kteří si takovouhle nedůležitou věc plácnou pod jakýkoliv článek? Tohle je jedna z věcí, která mě dokáže vytočit. Nesnáším ignorantství!

    Hey díky za námět na článek :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *